Formularz Kontaktowy

Chcesz obliczyć wysokość składki, zlecić przygotowanie oferty lub zamówić rozmowę z naszym doradcą ?

Wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z Tobą w możliwie najszybszym terminie.

Wyrażenie zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać z tym, że brak zgody będzie miało wpływ na przetworzenia zapytania.

Klauzule informacyjne

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dom Ubezpieczeniowy Spectrum Sp. z o.o., 09-409 Płock, Szarych Szeregów 4 NIP: 774-323-56-49 Numer KRS: 0000686973 XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w Domu Ubezpieczeniowym Spectrum Sp. z o.o. możliwy jest pod adresem e-mail dane.osobowe@dus.net.pl.
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przygotowania i realizacji czynności związanych z zawarciem umowy ubezpieczenia na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a, b - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Pani/Pana dane osobowe w zakresie, w jakim podstawą przetwarzania danych jest zgoda będą przetwarzane do czasu jej wycofania.
  5. Posiada Pani/Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania (o ile nie uniemożliwi realizacji obowiązków administratora wynikających z przepisów prawa), prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych . W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem lub z Inspektorem Ochrony Danych, korzystając ze wskazanych wyżej danych kontaktowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem lub z Inspektorem Ochrony Danych, korzystając ze wskazanych wyżej danych kontaktowych.
  6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzasadnione jest, że Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Realizacja: CREATIVE-IT
Swidnik_jo zobacz tutaj
Swid_jo zobacz tutaj